Rõõmsad koduomanikud! - Finnlog

Rõõmsad koduomanikud!

 

Nüüd juba valminud kodu omanikena lugesime Finnlogi kodulehel sloganit : “Kodu, kus igal hetkel on väärtus” ja mõistsime , et just see iseloomustab kõige paremini Finnlogiga koostöös valminud maakodu.

Ehitust planeerides paistis internetis teiste seas silma Finnlog, kui innovaatilise CLT ehitusviisi pakkuja. Kohtumine Finnlogis kinnitas arusaama, et just CLT on lahendus, mis sobis meie plaanidega hubase maakodu loomiseks.

Arhitektuuriliselt pakkus Finnlogi valminud toodete portfell mitmeid huvitavaid eeskujusid ja meie nägemus ehitada kaunile merelähedasele krundile sobivat kodu vormus Finnlogi arhitekti abiga kiiresti lõplikuks projektiks.

Kuna ehituse algus sattus just alanud materjalihindade tõusu perioodile, tundsime perega muret kas Finnlog suudab lepingusse saanud eelarvest kinni pidada. Tagantjärele on heameel tõdeda, et kõik kokkulepitu pidas paika ja kokkulepitud tööd valmisid õigeaegselt ja kvaliteetselt.

Heameel on tõdeda, et Finnlog oli heaks partneriks mitte ainult maja enda ehitamisel, vaid saime ka head nõu tänapäevaste tehnoloogiliste lahenduste projekteerimiseks, ehituseks ja kasutuselevõtuks.

Õnnitleme Finnlogi 20 aastase juubeli puhul ja soovime veel palju kliente, kes jõuaksid oma uues kodus samale tõdemusele meie perega: “Kodu, kus igal hetkel on väärtus”.