Meie eelised - Finnlog

Meie eelised

Miks valida Finnlog?

Finnlogi kaubamärgi omanik Finnlog OÜ omab Krediidiinfo väljastatud krediidireitingut AA ning ta on stabiilselt tegutsenud nii Eesti kui muudel turgudel juba 15 aastat. Maja ehitamine on suur investeering. Finnlogi majapüstitajate kogemust võib usaldada: iga brigaad ehitab aastas üle kümne maja ja meie spetsialistide keskmine erialane staaž on pikem kui viis aastat.

Leia valmistaja, kelle peale võid olla kindel!

Finnlogil on Soome kvaliteet

Meie materjalide kvaliteeti kontrollib Soome Riiklik Järelevalveorganisatsioon. Kasutame tootmiseks Soome palki. Tehas, kus valmib meie tooraine, kasutab palkide tootmiseks ajakohast tehnoloogiat. Uutesse lahendustesse ja seadmete korrashoidu investeeritakse igal aastal ligikaudu 3 miljonit EUR, mis moodustab 10% tehase kogukäibest. Tehas peab äärmiselt oluliseks järjepidevat arengut ja stabiilse kvaliteedi säilitamist. Oleme välja töötanud ja kasutusele võtnud ka uusima palgiliimimistehnoloogia.

Väärtusta head elukvaliteeti ja vali alati parim!

Rahvusvaheliselt sertifitseeritud

Finnlog kasutab palkmajaehituses materjali, mis omab Eurofins väljastatud Euroopa tehnilise tunnustuse sertifikaati.

Need dokumendid kinnitavad, et iga Finnlogi maja vastab rangetele kvaliteedinõuetele.

Finnlogi majadel on kümneaastane garantii

Me anname puidust kandevkonstruktsioonidele kümneaastase garantii.

Sellise garantii saab väljastada üksnes ettevõte, kes on vähemalt sama kaua juba tegutsenud ning on täiesti kindel oma toodangu pikaajalises kvaliteedis.

Finnlogi palkmaja peab hästi sooja

2009. aastal Tallinna Tehnikakõrgkoolis tehtud rakenduslik uurimustöö tõestas, et Finnlogi palkseinte soojapidavus reaalsetes välistingimustes on 15% parem praegu projekteerimistöödel ja energiatõhususarvutusel kasutatavatest andmetest.

Maja valides ära lase ennast eksitada juhuslikul arvamusel, vaid uuri asja põhjalikumalt!

Moodne arhitektuur

Koostöö paljude Eesti  tuntud arhitektidega on aidanud Finnlogil luua omapärast ja pilkupüüdvat palkarhitektuuri, mis oma uuendusmeelsuses taotleb mugavust ning praktilisust.

Me arvame, et kodu võiks valmida nagu rätsepaülikond: täpselt elanike soovide ja vajaduste järgi.