Näidisprojektid | Finnlog | Palk & Elementmajad

Näidisprojektid

Valik projekte inspiratsiooniks oma kodu planeerimisel

FILTREERI

Pildid on illustratiivsed

Ilma

Elamu on oma suuruse poolest optimaalne neljaliikmelisele perele mahutades endas kolm magamistuba, tehnoruumi, koduhoiu ning kaks vannituba, millest üks on koos saunaga.

Vaata lähemalt

Aruna

Hoone keskseks osaks on elutuba koos söögitoaga, mille ümber on koondunud ülejäänud ruumid.

Vaata lähemalt

Eirene

Maja planeerimisel on lisaks elu- ja magamisruumidele tähelepanu pööratud ka panipaikadele, garderoobidele ja muudele hoiustamislahendustele, et igal asjal oleks majas koht.

Vaata lähemalt

Medeina

Medeina on viilkatusega palkmaja, mille pilgupüüdja on klaasist otsafassaad. Hoone sobib esmajärjekorras suvilaks, kuna mahutab kõik vajaliku mõnusaks linnakärast eemaldumiseks.

Vaata lähemalt

Eithne

Oma suuruse ning ruumiplaneeringu tõttu sobib ta kõige paremini suvilaks, kuid on kasutatav ka elamuna.

Vaata lähemalt

Lucia

Arhiktektuurselt lahenduselt on üksikelamu lihtne lameda katusega L-kulise põhiplaaniga ühekorruseline hoonemaht.

Vaata lähemalt

Danae

Danae arhitektuurne lahendus ühendab klassikalise maja vormi skandinaaviapärase disainiga.

Vaata lähemalt

Hetena

Ühekorruseline CLT-elementmaja Hetena kujutab endast kaasaegset tõlgendust traditsioonilisest aatriummajast, mille puhul elamu ruumid paiknevad ümber ehitise keskele moodustuva sisehoovi.

Vaata lähemalt

Belenus

Belenus on modernne ning optimaalne elamu. Välismõõtmete ja efektselt avaneva klaasfassaadi tõttu sobitub hoone hästi nii linnakeskkonda kui ka kaunisse loodusesse maal.

Vaata lähemalt

Belenus

Belenus on modernne ning optimaalne elamu. Välismõõtmete ja efektselt avaneva klaasfassaadi tõttu sobitub hoone hästi nii linnakeskkonda kui ka kaunisse loodusesse maal.

Vaata lähemalt

Colleda

Colleda on selgete joontega kahekorruseline CLT-elementmaja. Elutuba, söögituba ja köök moodustavad ühtse valgusküllase eluruumi. Saunaosa paikneb põhiruumide kõrval nii, et piirab avarat terrassi ja ühtlasi pakub sellele kaitset.

Vaata lähemalt

Amma

Selle modernse CLT-elementmaja eripärad on järsk viilkatus ja selged vormid. Terrassi piirav väliskonstruktsioon moodustab geomeetrilise kujundi, kust ümbritsevale loodusele avanevad erinevad vaated.

Vaata lähemalt

Vulcanos

Vulcanos on lihtne ja kompaktne elamu, mis sobib hästi äärelinna ning mahub kitsamale kinnistule. Maja kompaktne, oluliste liigendusteta vorm tagab hea energiatõhususe.

Vaata lähemalt

Juno

Ruumikus, avarus, funktsionaalsus ja stiilsus on kõik märksõnad, millega sobib iseloomustada palkmaja Junot. Hoolikalt läbi mõeldud ruumide planeering kombineeritult hea arhitektuuriga annavad võimaluse luua kodu, mille väärtus säilib ka järeltulevatele põlvedele.

Vaata lähemalt

Ajari

Ajari on välisilmelt pilkupüüdev ja kaasaegne ühekorruseline palkmaja, mille fassaade ilmestavad suured klaaspinnad on tõestus sellele, et tänapäeva palkmaja ei ole tingimata madal tareke nagu eelarvamustest vaevatult tihtilugu ette kujutatakse.

Vaata lähemalt

Beyla

Beyla on modernne ja minimalistlik kitsa kujuga CLT-elementmaja, mis sobib kasvõi kitsale krundile linnakeskkonda.

Vaata lähemalt

Kronos

Kronos on CLT-elementmaja, mille loomisel on silmas peetud selle sobivust linnaruumi ning kitsamatele kruntidele.

Vaata lähemalt

Clota

Clota on põneva välisilmega CLT-elementmaja. Kahekorruselise elumaja Clota elutuba, söögituba ja köök moodustavad ühtse avara ja valgusküllase ruumi.

Vaata lähemalt

Rheda

CLT-elementmaja Rheda on modernse välimusega kompaktne kahekorruseline linnaelamu.

Vaata lähemalt

Ebore

Ebore on avar mitmetasandiline peremaja. Klassikalises lahenduses on elamu plaanilahendus jagatud kahte tsooni – avatud tsoon esimesel korrusel, kus paiknevad esik, elutuba, köök-söögituba, majapidamisruum, sauna eesruum koos pesu ja leiliruumiga.

Vaata lähemalt

Canopus

Projekt, milles põimuvad sirged vormid ja eenduvad mahud. Elamu on projekteeritud linna tingimustesse.

Vaata lähemalt

Maia

Maia on traditsioonilise vormiga, keskmise suurusega ühepereelamu, mis sobib ühtviisi hästi nii äärelinnaruumi kui maamajaks.

Vaata lähemalt

Eleos

Eleos on üks neist elumajadest, mille loomisel on peetud silmas äärelinlikku miljööd. Hoone arhitektuur on lihtsa joonega, sobitudes minimaalsete kohandustega eri keskkondadesse.

Vaata lähemalt

Minos

Minos erineb valdavast elumajade valikust. Äärelinlikku keskkonda loodud palkmaja projekteerimisel on arvestatud vedaõpetuse põhimõtteid.

Vaata lähemalt

Aurora

Aurora on lihtsa ja traditsioonilise vormiga suvemaja, mis tänu kompaktsele ruumiprogrammile üllatab tubade arvuga.

Vaata lähemalt

Uranus

Uranus on sobilik lahendus funktsionalistliku stiili austajatele ning sobib hästi ka väiksemale hoonestusalale. Kompaktne vorm on liigendatud kahele tasapinnale, mis kujundab arhitektuurse vormikeele.

Vaata lähemalt

Ceres

Palkmaja Ceres on avar kahekorruseline elumaja, milles saun asub eraldi majas.

Vaata lähemalt

Cleena

Cleena on modernne ja minimalistlik elamu, mis on funktsionaalselt lahendatud kahele korrusele.

Vaata lähemalt

Doris

Doris on valgusküllane ühekorruseline palkmaja. Majas on kaks väiksemat magamistuba ja üks suurem koos privaatse duširuumiga. Elutoal, köögil ja vannitoal on väljapääsud aeda avanevale terrassile. Majas on saun ja aurusaun.

Vaata lähemalt

Indra

Indra on ühekorruseline traditsioonilise puitmaja arhitektuuriga elumaja, mille keskseks ruumiks on avar katuslaeni avatud elutuba, mis algab sujuvalt esikust ning moodustab koos avatud köögiga ühe suure õhuruumi.

Vaata lähemalt

Adalia

Adalia on ühekorruseline palkmaja, mis sobib nii suuremale kui väiksemale perekonnale.

Vaata lähemalt

Fortuna

Fortuna puhul on silmas peetud eelkõige väiksema pere vajadusi. Selles on kaks magamistuba, elutuba, saun ning pesuruumid.

Vaata lähemalt

Satis

Satis on ühekorruseline kompaktne ja samas avar elamu. Elamu keskmeks on köögi ning söögitoaga ühendatud elutuba, mis on kogu ulatuses katuslaeni avatud.

Vaata lähemalt

Aibell

Elamusse on planeeritud kolm magamistuba, pesuruum väikse saunaga, tehniline ruum, koduhoolduse ruum ning liigendatud elutuba ja köök.

Vaata lähemalt

Donar

Donar on projekteeritud väikese perele või paarile, kes soovid eramaja privaatsust, kuid ei vaja suurt elamispinda. Sobib hästi ka suvekoduks.

Vaata lähemalt

Elegua

Elegua disainieesmärk on olnud kompaktse väikese palkmaja jaoks võimalikult kompaktse ja ruumika elamispinna loomine, mis muudab hoone oma tegelikust suurusest näiliselt tunduvalt suuremaks.

Vaata lähemalt

Hestia

Suvilal Hestial omanäoline ja pilkupüüdev elutuba – ruumis on kaarjas mitme suure akendega välissein, elutuba on avatud läbi katusekorruse.

Vaata lähemalt

Hebe

Hebe on sümpaatse ja kaasaegse arhitektuuriga kompaktne suvemaja, mis sobib suurepäraselt ka lastega peredele suvitamiseks või muidu mõnusaks vaba aja veetmise kohaks.

Vaata lähemalt

Melia

Melia on traditsioonilise vormi ja viilkatusega tänapäevane suvila, mille puhul püüab pilku elutoapoolse otsaseina klaasfassaad.

Vaata lähemalt

Vinca

Vinca on ühekorruseline palkmaja, mille puhul püüavad pilku ruumikas terrass ja suured aknad. Vinca sobib oma plaanilahenduselt suvemajaks.

Vaata lähemalt

Selene

Selene vormikeel toob klassikalise lahenduse moodsasse võtmesse, mis sulandub keskkonda ühtviisi hästi nii linnas kui maal.

Vaata lähemalt

Columba

Käesoleva palkmaja projekti on võimalik väga puhta, stiilse ja funktsionaalsena iseloomustada.

Vaata lähemalt

Lyra

On üldiselt teada, et meie palkmajadel on mitmeid iseloomulikke omadusi, mille hulka kuuluvad lihtsus, selgus ja julge stiil. Need mainitud omadused iseloomustavad suurepäraselt käesolevat projekti.

Vaata lähemalt

Capella

Hoone Capella arhitektuuris domineerivad geomeetrilised mahud. Funktsionaalsest siselahendusest lähtuvalt on omavahel kombineeritud korrapärased hulktahukate mahud.

Vaata lähemalt

Andromeda

Andromeda – see on hubane kaasaegne elamu, kuhu saate tagasi pöörduda, et värsket metsaõhku, puutumata loodust ja muid linnavälise elu eeliseid nautida.

Vaata lähemalt

Sagitta

See elumaja sobib suurepäraselt inimestele, kes hindavad maaelustiili. See on suhteliselt ratsionaalne, kuid samas ka ilus.

Vaata lähemalt

Kallisto

Kallisto on elegantse olekuga elamu, mille välisarhitektuurist võib leida mõneti jahtklubilikke elemente, nagu ümmargused aknad ja justkui kaptenisillana maja põhimahust eenduv rõdu.

Vaata lähemalt

Draco

Käesolev projekt iseloomustab kaasaegsete tehnoloogiate, suurepärase kujunduse ja puitmajade ehitamise traditsiooni kooslust kõige paremini. Laiad klaaspaneelseinad koos puidust palkelementidega annavad sellele projektile kaasaegse ilme.

Vaata lähemalt

Cetus

Põhirõhk on kaasaegsete tehnoloogiate ja looduslike materjalide harmoonilisel kasutusel. Elamu arhitektuursed jooned jäljendavad looduslike vorme, selle pärast siin puuduvad range sümmeetria ja keerulise vormiga mahud.

Vaata lähemalt

Castor

Castor on ainus kahepereelamu. Suuremas 160,6m² kahekorruselises pooles on avatud köök koos söögitoa ja terrassiga.

Vaata lähemalt

Janus

Majal on kahe vastandliku hoone visuaalsed omadused: minimalistliku eramu väline kest on kaetud heleda vineerplaadistusega, tagasi astuvad kandeseinad on aga valmistatud Finnlogi liimpuitpalgist klassikalise palkehituse töövõtetega.

Vaata lähemalt

Pikk-lühike-pikk

Kodu on kõigile soe ja turvaline paik, kus puitmaterjali kohalolek tagab igapäevase hea tunde ja rahu. Puit on väga sümpaatne ja soe materjal.

Vaata lähemalt

Puust lind

Puidust linnu idee on kanda edasi palkarhitektuuri pikaajalisi traditsioone ning samas pakkuda kaasaega sobituv ning tänapäeva inimeste vajadustele vastav mõnus elamispind.

Vaata lähemalt

Karupea

Hoone vorm tekib kauni vaate maksimaalses avamises kõikidele peamistele hoonesisestele funktsioonidele. Selle võimaldamiseks on vaatepoolne fassaadipikkus venitatud pikemaks ning vastaspoole oma lühemaks.

Vaata lähemalt