Liina Randpere - Finnlog

Liina Randpere

Alati positiivsusest pakatav Liina Randpere naudib perega elu Finnlogi palkmajas 2017. aastast. Palusime Liinal kirjeldada oma maja ehitamise lugu:

Elu palkmajas on lihtsalt nii mõnus. Kõik, kes meil külas käivad, ütlevad samuti, et siin looduse keskel on väga hubane.

Meil oli algusest peale selge, et ehitame omale puidust maja, sest see on soe materjal ning sobitub maakohta hästi. Idee, rajada palkmaja, tuli sõbrannalt, kellel oli mõni aeg tagasi valminud Finnlogi palkmaja. Käisin tal külas ja mulle tohutult meeldis tema maja planeering ning see mõnus ja soe kodune tunne, mis seal majas tekkis. Ja nii saigi see otsus tehtud.

Otsutavaks sai korrektne hinnapakkumine

Finnlogi kasuks otsustasime pärast mitmelt firmalt hinnapakkumise küsimist. Finnlogi hinnapakkumises olid kõik asjad selgelt ja konkreetselt lahti kirjutatud. Konkureeriva ettevõtte pakkumises olid paljud asjad puudu, mida inimene peab elementaarseks, et ehitusfirma selle eest vastutab. Näiteks palkide transport objektile ja nende mahatõstmine auto pealt.

Kui me siis lõpuks firmale ise helistasime, et teada saada, kui palju maja ehitus tegelikult maksma läheb, siis öeldi meile, et korrutage hinnapakkumine kahega. Minu arvates, on see kliendi petmine. Finnlogiga oli kõik nii lihtne ja selge ning klienditeeninduse pool väga meeldiv. See oligi põhjus, miks me Finnlogi valisime.

Kogu protsess oli väga mugav

Planeerimise ja ehitamise protsess läks meil hästi. Meil oli Finnlogiga väga meeldiv koostöö ja nad olid nii toredalt vastutulelikud. Me tahtsime maja juures palju asju ise organiseerida. See on nii tore, et kui sa tahad mingeid asju ise teha, siis Finnlog laseb sul tegutseda – see ei ole kõikide firmade puhul nii iseenesest mõistetav. Ja kui inimene ise ei viitsi midagi korraldada, siis on võimalus võtta kõik asjad Finnlogist, see on tõeliselt mugav. Samas soovitan kõigile, kel vähegi viitsimist, ka omalkäel mõningaid ehitusmaterjale organiseerida, sest nii on võimalik raha säästa.

Kogu protsessi tagant järgi meenutades ma mõtleks ja arutaks elukaaslasega kõik asjad paremini läbi, et midagi ei ununeks. Nüüd ma tean, et kui ma uut maja ehitama hakkaksin, siis ma kirjutaks kõik olulised teemad eraldi lehele, näiteks elektripistikud, lülitid, aknad-uksed. Niimoodi on lihtsam protsessi jälgida ning kõik asjad saavad läbi mõeldud. Seda ma ma küll õppisin.

Kliendipäev oli väärt kogemus

Meie äsjavalminud kodus toimus ka Finnlogi kliendipäev. Mina soovitan Finnlogi klientidel lasta oma kodus kliendipäev teha. Kuigi sa ei ole kohustatud selleks kliendipäevaks mitte midagi oma kodus valmis tegema, siis tegelikult mina ise ja mu mees ka ning ilmselt pooled eestlased on sellised, et kui sa tead, et sinu koju tulevad külalised, siis sa tahad teha nii, et maja oleks maksimaalseks korras. Me suutsime selle nädala ajaga enne kliendipäeva nii palju asju ära teha, et see on lihtsalt uskumatu. Kõik need väikesed asjad nagu liistud ja mingid juhtmed, mis tavaliselt jäävad pikalt tegemata, said kõik tehtud. Kliendipäev oli suurepärane motivatsioon.

Meile tohutult meeldib meie maja projekt ja siin on niivõrd mõnus elada. Soovitame julgelt Finnlogi teistelegi – tänu meie soovitustele valmis äsja ka meie sõpradel Finnlogi palkmaja.