Välislahenduse pakett sobib hakkajale majaehitajale - Finnlog

Välislahenduse pakett sobib hakkajale majaehitajale

Teekond oma kodu ehitamisel võib olla tikksirge ja elegantselt uhke nagu limusiiniga sõit kaunil puiesteel aga enamasti on see kui käänuline matkarada, kus tuleb turnida üle küngaste ning läbida soiseid teelõike, enne kui kohale jõutakse. Ja see ongi hea, et on mitmeid võimalusi, kuidas oma kodu on ehitada ja kui palju selles osaleda.

Maja põhikonstruktsioon on maja selgroog ja see peab olema tehtud läbimõeldult ning korralikult. See on koht, mille arvelt ei tasu kokkuhoidu ja ökonoomikat otsida. Finnlog pakub just sellist võimalust, kuidas hakkaja majaehitaja saab oma kodu ehitusprotsessis aktiivselt osaleda, kuid maja põhikarkassi ja välisilme valmisehitamise saab usaldada Finnlogi hoolde.

„Välislahenduse“ pakett sisaldab kõike vajalikku, et kindlustada maja puuosa sh. kõigi hoone kandvate puitkonstruktsioonide ehitamist v.a. vundamendi, siseviimistluse ja eritööde tegemist. Nagu paketi nimetuski ütleb on tegemist väljast valmis viimistluspaketiga, sisaldades muuhulgas ka katusekatet, kvaliteetseid avatäiteid, terrasse, välistreppe ja rõdusid.

Miks on välislahenduse pakett hea?

 Välislahenduse pakett sobib inimestele, kellele on soov ise oma kodu ehitamist rohkem kavandada või lausa ka ise osa sisetöid enda teha võtta. Antud paketiga on võimalik on maja ehitamise kulusid ja tööde tegemise aega mõnevõrra edasi lükata. Näiteks jaotada järelejäänud tööd väiksemateks etappideks ning finantseerimisvõimaluste tekkimisel töid juurde tellida või hoopis vajalikud tööd oma puhkuse perioodile lükata ja ise ära teha.

Üldjuhul on ka väljast valmis maja puhul lihtsam pangalt, järgnevate etappide tööde jaoks, laenu saada. Samuti võib kaduda vajadus mitmekordseks kinnisvara turuväärtuse vahehindamise tegemiseks ja piisab ühest hindamisest peale välislahenduse valmimist, et pangaga kokkulepitud lõplik laenusumma kasutusse saada.

Finnlog palkmajade välislahenduse paketi puhul on eriti hea see, et tegelikkuses on juba osa siseviimistlust sisuliselt välisseinte – palkseinte näol olemas ning vajalik ainult seestpoolt puitpinnad sobiliku tooniga katta.

Lisaks on oluline, et välislahenduse pakett sisaldab ka katuslae ja II korruse puitkarkassseinte soojustamist ehk sisuliselt on tegemist korrektselt soojustatud majaga, mis võimaldab sise ja viimistlustööde ajal maja kütta ning töid ka soovi korral talvisele perioodile lükata.

Mida täpselt Finnlog välislahenduse pakett sisaldab, saab vaadata siit

Kokkuvõttes pakub Finnlog majade välislahenduse paketiga garanteeritud kvaliteeti majakarbi püstitamisel aga samal ajal annab tellijale võimaluse osa ehitustöid temale sobilikumal viisil ja ajal ära teha.