Virtuaalne kliendipäev CLT-majas - Finnlog

Virtuaalne kliendipäev CLT-majas

3.detsembril kell 14:00 – 16:00 toimub esmakordselt Finnlogi eriprojektina valminud CLT-elementmajas virtuaalne kliendipäev.

 

Virtuaalne kliendipäev kestab 2 tundi ning selle aja jooksul on teil võimalik küsida elementmaja projekteerimis-, ehitus- ning ostuprotsessiga seonduvaid küsimusi. Tutvustame teile virtuaaltuuri abil valminud maja ning teie küsimustele vastavad projektiga seotud eksperdid – arhitekt Liis, arendusjuht Üllar ja müügijuht Kuldar.

Virtuaalsel kliendipäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerumine.

 

Looduslähedane ja energiatõhus täispuitmaja

Finnlogi CLT-elementmaja ehk ristkihtpuitmaja ühendab endas palkmajade ja puitkarkassmajade parimad omadused.

Palkmajade hea sisekliima ja looduslikkus ning puitkarkassmajade energiatõhusus ja arhitektuursed võimalused annavad tulemuseks unikaalse, loodusliku ja energiatõhusa täispuitmaja.

Unikaalne ja eksklusiivne

Finnlogi CLT-elementmaja on unikaalne ja luuakse lähtudes kliendi soovidest ja vajadustest.

Valida on võimalik mitme erineva välisviimistlusmaterjali vahel: puitlaudis, krohv ja teised viimistlusmaterjalid. See annab arhitektuurilise vabaduse ning võimaldab sobitada CLT-elementmaja ideaalselt nii maa kui ka linnakeskkonda.

Mis on CLT?

CLT ehk ristkihtpuit on täispuidust plaat, mis koosneb vähemalt kolmest üksteise suhtes risti paiknevast liimpuitkilbist. CLT on äärmiselt tugev ja suure koormustaluvusega looduslik ehitusmaterjal, mis on hästi kombineeritav teiste ehitusmaterjalidega.

CLT-elementmajad kestavad sajandeid, kui on korralikult projekteeritud, ehitatud ja kaitstud ilmastiku ning niiskuse eest.

Olete oodatud 3.detsembril!

Finnlogi eriprojektiga CLT-elementmaja virtuaalsel kliendipäeval saate küsida elementmaja ehitusega seonduvaid küsimusi Finnlogi spetsialistide käest.

Kohtume juba 3.detsembril kell 14:00 – 16:00 virtuaalsel kliendipäeval!

Laadi sündmus oma kalendrisse siit.