Kodu täpselt Sinu soovide järgi!

Finnlogist saad unikaalse kodu, mis vastab sinu pere soovidele ja vajadustele. Teeme kõik selleks, et saaksid luua isikupärase kodu, mis on ainulaadne ja kaunis ning samal ajal energiatõhus ja praktiline.

Sul on visioon oma majast? Tead täpselt, milline see peab olema nii seest kui väljast?
Suurepärane, Finnlogi meeskond paneb selle paberile ja ehitab valmis.

Leidsid meie kodulehelt sobiva projekti?
Väga tore, teeme ära!

Leidsid meie kodulehelt ideaalse välimusega maja, aga see on liia suur/väike?
Pole viga, teeme väiksemaks/suuremaks.

Valisid maja projekti välja, aga tahaksid tubade paigutust ümber tõsta?
Pole proleemi, muudame põrandaplaani vastavalt sinu vajadustele.

Sa ei tea veel täpselt, millist maja soovid?
Põnev, meie arhitekt aitab sul mõelda.

Belenus 99 m²

Belenus on modernne ning optimaalne elamu.
Välismõõtmete ja efektselt avaneva klaasfassaadi tõttu sobitub hoone hästi nii linnakeskkonda kui ka kaunisse loodusesse maal.

Vaata lähemalt

Ajari 163 m²

Ajari on välisilmelt pilkupüüdev ja kaasaegne ühekorruseline palkmaja, mille fassaade ilmestavad suured klaaspinnad on tõestus sellele, et tänapäeva palkmaja ei ole tingimata madal tareke nagu eelarvamustest vaevatult tihtilugu ette kujutatakse.

Vaata lähemalt

Uranus 135 m²

Uranus on sobilik lahendus funktsionalistliku stiili austajatele ning sobib hästi ka väiksemale hoonestusalale. Kompaktne vorm on liigendatud kahele tasapinnale, mis kujundab arhitektuurse vormikeele.

Vaata lähemalt

Canopus 152 m²

Maja, milles põimuvad sirged vormid ja eenduvad mahud. Sisehoovi moodustab klaasfassaad, mis täidab maja valgusega. Projekti eripäraks on efektiivselt funktsionaalse siseruumi jätk  avatud terrassidel.

Vaata lähemalt

Keskkonnasõbralik ja looduslähedane

Puit on looduslik ja jätkusuutlik ehitusmaterjal, mille tootmiseks kulub palju vähem energiat võrreldes teiste ehitusmaterjalidega. Lisaks sellele on puit taastuv loodusressurss, mistõttu on palkmaja väga keskkonnasõbralik lahendus.

Tervislik elukeskkond

Puit on oma olemuselt hea soojusisolaator ja niiskusregulaator, mis muudab õhu palkmajas puhtaks ja kergesti hingatavaks. Siseruumide suhteline õhuniiskus on mugavuse oluliseks teguriks. Palkmaja tundub suveperioodil meeldivalt värske ning talveperioodil soe ja hubane.

Allergiavaba ja antibakteriaalne

Puit on allergiavaba ehitusmaterjal, millest ei vabane õhku kahjulikke aineid. Puit täidab toa meeldiva puidu lõhnaga aastateks. Lisaks sellele on puit antibakteriaalne, mis omakorda takistab patogeenide levikut palkmajades. Seetõttu on palkmaja ideaalseks valikuks väikeste lastega peredele ja ka inimestele, kellel on allergiad.

SISE- JA VÄLISVAATED

MEIE MAJADEST

MAJA EHITAMISE

ETAPID

AUHINNAD

2018
AASTA TEHASEMAJA

Parim masintoodetud palkmaja

2017
AASTA TEHASEMAJA

Parim masintoodetud palkmaja

2016
AASTA TEHASEMAJA

VELUX-i eripreemia parim valguslahenduse eest

2016
AASTA TEHASEMAJA

Parim kivikatus tehasemajal

2016
AASTA TEHASEMAJA

Delfi moodnekodu.ee lugejate eripreemia

MEIE KLIENDIDE

TAGASISIDE

Meie pikalt planeeritud palkmaja

Tegime tihedat koostööd Finnlogi arhitekti Liisiga, kes tegi oma joonised meie visandite põhjal. Meil oli selge visioon asjadest, mida tahtsime, näiteks klaasist sein ja katuseni avatud elutuba; soovisime ka sauna ja keldrit. Finnlog oli minu arvates väga vastutulelik ja maja nägi välja täpselt selline, nagu soovinud olime.

Siin on lihtsalt nii mõnus elada

Meil oli algusest peale selge, et ehitame omale puidust maja, sest see on soe materjal ning sobitub maakohta hästi. Idee, rajada palkmaja, tuli sõbrannalt, kellel oli mõni aeg tagasi valminud Finnlogi palkmaja. Käisin tal külas ja mulle tohutult meeldis tema maja planeering ning see mõnus ja soe kodune tunne, mis seal majas tekkis. Ja nii saigi see otsus tehtud.

Saime sellise kodu, millest unistasime

Praegu, mil käes on varakevad, kuid õues paugub ikka veel pakane, on meie palkmaja toad soojad. Suured lõunapoole avanevatest akendest tulvav soojus kütab päikeselise ilmaga maja soojaks ka siis, kui kraadid väljas on alles krõbedad.

Täpsema informatsiooni saamiseks tule tasuta konsultatsioonile

Registreeru
konsultatsioonile
Tõnu